1. پارس کائولن
  2. شرکت پارس کائولن

شرکت پارس کائولن

شرکت پارس کائولن تامین کننده مرغوب ترین محصولات معدنی و خاک صنعتی کائولن (کائولین)، بالکلی، دولومیت، لاتریت، سنگ نسوز به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در بخش معدن و معدنکاری اعم از اکتشاف و استخراج و فرآوری و بازرگانی (داخلی و خارجی) و تجهیز معادن، فعالیت خود را رسما از سال ۱۳۸۲ آغاز نموده است.

پارس کائولن

پارس کائولن

اما از سال ۱۳۹۲ با تغییر مدیریت آن گام در عرصه علمی و اجرایی به همراه برنامه های مدون با چشم اندازهای میان مدت و بلندمدت برداشته است. با توجه به نیازهای کشور و زمینه های بالقوه و بالفعل معدنی ایران و نیاز به حضور بیشتر متخصصین و سرمایه گذاران دلسوز و کارآفرین در این بخش، مدیریت شرکت پارس کائولن را برآن داشت تا آستین همت بالا زده و با توجه به اعتبار و همچنین سوابق علمی و فنی و مهندسی پرسنل و همکارانش، خود گام در عرصه عملیاتی بگذارد و پیامد آن مسیر شرکت و نقشه راه را برای ایجاد یک شرکت نمونه و شاخص انتخاب نماید.

در این میانه از به کارگیری همه عوامل علمی با توجه به خودباوری و پشتوانه های میهنی متخصص و بومی نهایت بهره برداری را نموده  و در این راستا و به موازات ذخایر ارزشمند معدنی خویش، از تمام دانشگاهیان اعم از اساتید مجرب و پژوهشگران محترم و دانشجویان علاقه مند و تولید کنندگان دلسوز دعوت به عمل می آورد تا راه رسیدن مدیریت شرکت به اهداف خود را با همراهی آنان هموار نماید.

اهداف پارس کائولن

پارس کائولن همواره از ۶ مولفه مهم به عنوان مهمترین محورهای اجرایی خود و به عنوان روشن نمودن اهدافش در دستور کار آن هم در تمام ارکان شرکت لحاظ نموده است. این خطوط غیر قابل تغییر عبارتند از:

  • مدیریت علمی و فنی
  • دانش بنیان و پژوهشی
  • خودباوری و اعتماد به نفس
  • تعهد، صداقت و شفافیت
  • ارائه خدمات و تولیدات ممتاز
  • الگوسازی روشهای نوین مدیریتی و تولیدی به سبک خلاقانه ایرانی و میهنی

 

علیرضا صمدی

مدیر عامل شرکت

 

زین پس امضاء پارس کائولن را از فرآورده های با کیفیتش بشناسید.

فهرست
error: