1. پارس کائولن
  2. شرکت پارس کائولن

شرکت پارس کائولن

شرکت پارس کائولن تامین کننده مرغوب ترین محصولات معدنی و خاک صنعتی کائولن (کائولین)، بالکلی، دولومیت، لاتریت، سنگ نسوز، سنگ بوکسیت، هماتیت، فلدسپات، به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در بخش معدن و معدنکاری اعم از اکتشاف و استخراج و فرآوری و بازرگانی (داخلی و خارجی) و تجهیز معادن، فعالیت خود را رسما از سال ۱۳۸۲ آغاز نموده است.

پارس کائولن

پارس کائولن

اما از سال ۱۳۹۲ با تغییر مدیریت آن گام در عرصه علمی و اجرایی به همراه برنامه های مدون با چشم اندازهای میان مدت و بلندمدت برداشته است. با توجه به نیازهای کشور و زمینه های بالقوه و بالفعل معدنی ایران و نیاز به حضور بیشتر متخصصین و سرمایه گذاران دلسوز و کارآفرین در این بخش، مدیریت شرکت پارس کائولن را برآن داشت تا آستین همت بالا زده و با توجه به اعتبار و همچنین سوابق علمی و فنی و مهندسی پرسنل و همکارانش، خود گام در عرصه عملیاتی بگذارد و پیامد آن مسیر شرکت و نقشه راه را برای ایجاد یک شرکت نمونه و شاخص انتخاب نماید.

در این میانه از به کارگیری همه عوامل علمی با توجه به خودباوری و پشتوانه های میهنی متخصص و بومی نهایت بهره برداری را نموده  و در این راستا و به موازات ذخایر ارزشمند معدنی خویش، از تمام دانشگاهیان اعم از اساتید مجرب و پژوهشگران محترم و دانشجویان علاقه مند و تولید کنندگان دلسوز دعوت به عمل می آورد تا راه رسیدن مدیریت شرکت به اهداف خود را با همراهی آنان هموار نماید.

امروز پارس کائولن با تبلور فعالیت های مهندسی، علمی و مدیریتی بارز، موفق گردیده است تا در زمینه تولیدات متعدد از قبیل کائولن های مرغوب با آلومینای بالا و سیلیس کم، لاتریت برای مصارف آجر و رنگ سازی، سنگ نسوز کائولینیتی برای صنایع دیرگداز، بالکلی از انواع مختلف بدنه و کاشی و چینی بهداشتی و لعاب، دولومیت با اکسید منیزیم ۲۲% و مرغوب برای صنایع مختلف از قبیل شیشه و فولاد و سنگ ساختمانی، گامی در جهت اعتلای تولیدی کشور و مواد معدنی فرآوری شده بردارد.

نام این شرکت با نام پارس در این سرزمین کهن می درخشد.

اهداف پارس کائولن

پارس کائولن همواره از ۶ مولفه مهم به عنوان مهمترین محورهای اجرایی خود و به عنوان روشن نمودن اهدافش در دستور کار آن هم در تمام ارکان شرکت لحاظ نموده است. این خطوط غیر قابل تغییر عبارتند از:

  • مدیریت علمی و فنی
  • دانش بنیان و پژوهشی
  • خودباوری و اعتماد به نفس
  • تعهد، صداقت و شفافیت
  • ارائه خدمات و تولیدات ممتاز
  • الگوسازی روشهای نوین مدیریتی و تولیدی به سبک خلاقانه ایرانی و میهنی

 

علیرضا صمدی

مدیر عامل شرکت

 

زین پس امضاء پارس کائولن را از فرآورده های با کیفیتش بشناسید.

فهرست
error: